st_archer (dovichnyjvogon) wrote in lj_ukrainian,
st_archer
dovichnyjvogon
lj_ukrainian

faq-176


Які є різні типи шарів S2?
S2 було розроблено з тієї позиції, щоб дозволити більший рівень гнучкості при налаштуванні вашого журналу. Через це, будови власних стилів S1 та S2 розрізняються.

Стилі S2 складаються з «шарів». Кожний шар стилю S2 відповідає за різні аспекти стилю, включаючи колір, переклад, параметри HTML та налаштування. Завершений стиль S2 - результат складання різних шарів докупи для їх подальшого використання. ? Дивитись основний перелік визначень, що використовуються в S2

(Прочитати більше)
Щоб дістатися до різних шарів, що доступні вам у S2, йдіть до зони розширених налаштувань й натисніть на «Загальнодоступні шари». Перед вами з’явиться сторінка, на котрій відобразяться усі доступні системні шари, починаючи з головного.


Головні шари


Головний шар – це основа S2. Цей шар визначає усі найбільш вживані типи даних (як то цілочислені, рядкові та булівські змінні), параметри (кольорів, тексту та подання), класи (сторінки, вигляд журналу, записи, коментарі) та функції. Усі інші шари наслідують функціональність головного шару.

Головний мовний шар визначає як текстові параметри та формат дати/часу відображатимуться на різних мовах серед інших речей у головному шарі.


Layout Layers


Layout Layer поеднує функції головного шару та відповідного головного мовного шару, для створення сторінок, які бачуть інші під час відвідування вашого журналу. Сам Layout Layer контролює усі сторінки вашого журналу: «останні записи», «друзі», «календар», «по днях», «по місяцях» та ваші індивідуальні сторінки коментарів.

Ви можете визначити деякі параметри ваших Layout Layers (вони можуть бути сконфігуровані через зону основного налаштування). Через це, тільки-но ваш Layout Layer буде закінчено, ви більше не зможете його змінити — ви можете це зробити тільки через зміну ваших Theme Layers та User Layers.

Кожний Layout Layer може мати не більше ніж три різні типи дочірніх шарів (child layers). Наприклад, натисніть на будь-яке з посилань вигляду «children...» на сторінці «Public Layers».

Layout Internationalization Layer
виконує багато з тих же саме функцій, що й головний мовний шар, але виключно для вашого особистого
Layout Layer. Це дозволяє вам зробити вашу схему доступною різними мовами для інших користувачів. Наприклад, якщо ваш
Layout Layer має мовний шар, що перекладає усе на німецьку, то усі користувачі, які обрали німецьку мову як основну на сторінці «Параметри перегляду», бачитимуть ваші навігаційні посилання, тощо, німецькою, без усіляких втручань з їхнього боку.


Theme та User Layer


Theme Layer використовується щоб встанови параметри чи функції перекриття from the Layout Layer. Any defined Theme Layer "children" can be chosen from within the Customize area. ? Використовування Theme Layer

User Layer - це шар, в якому збережені усі залежні від стилю параметри, що налаштовані через зону налаштування журналу. Шар цього типу автоматично створюється для користувача, коли він зберігає свої індивідуальні налаштування. Хоча User Layers можна створити у ручному режимі, не слід включати в нього функції або змінні, котрі доступні через зону налаштування. Якщо ви створите User Layer, що визначає додаткові параметри чи функції, ця додаткова інформація буде втрачена наступного разу, коли ви налаштовуватиме свій журнал. Замість цього вам слід користуватись Theme Layerдля цього типу налаштування.


Оригінал

Карочє, як завжди, червоним - терміни, зеленим - не зміг адекватно перекласти.

Взагалі-то, цей ПоП чи не найважчий з тих, що я робив (програмування, розумієте), і в багатьох місцях задля літературності тексту доводилось дещо відходити від ориіналу. Тому прошу усіх перекладачів та не тільки звернути на нього увагу.

ЩЕ: вирішив винести терміни з-під кату задля їх обговорення:

Layout Layer
Theme Layer
User Layer
Layout Internationalization Layer

Так, "Layer" у нас "шар".
"Core Layer " - "головний шар".
"Core Internationalization Layer " - "головний мовний шар".

"Сhild layer" переклав як "дочірній шар", але не впевнений.
Tags: faq, faq-176
Subscribe

 • (no subject)

  preapproved - без модерації? в словнику немає.

 • Add-on

  Як краще перекладати Add-on? У мене є варіанти: Доповнення або Додаток. Затверджено «ДОДАТОК».

 • Bio

  Мені здається, що перекладати "Bio" в лайвджорналівських реаліях краще як "Про себе". Бо практично ніхто з користувачів LJ не вказує у цьому розділі…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments