st_archer (dovichnyjvogon) wrote in lj_ukrainian,
st_archer
dovichnyjvogon
lj_ukrainian

faq-245


Як мені запросити друга приєднатися до LiveJournal?
Ви можете використати сторінку Invite a Friend, щоб запросити когось приєднатися до LiveJournal.

(Read More)
Ви повинні увійти, щоб побачити сторінку Invite a Friend, на якій генерується персональне посилання, де ваш друг може створити рахунок в LiveJournal. Ваш журнал буде автоматично додано до списку друзів; також буде створено список, до якого увійдуть деякі з ваших активних спільнот із можливістю приєднатися. Коли ваші друзі прийматимуть ваші запрошення, ми надсилатимемо на вашу email-адресу відповідні повідомлення разом з їхніми новим іменами користувачів; таким чином ви зможете додати їх до своїх друзів.

Ви маєте знати email-адреси ваших друзів для того, щоб їх запросити. Ви можете використати нашу форму, щоб автоматично надіслати запрошення, або вирізати й уставити посилання, і надіслати його зі своєї власної поштової скриньки. LiveJournal не зберігатиме запрошення після їх відправлення.

Ми створюємо список з 20 ваших спільнот, до яких ваш друг може приєднатися. Якщо ви є членом більше ніж 20 спільнот, ми розставимо пріоритети в залежності від того, чи є вступ до них відкритим чи модерованим, чи не були вони створені протягом останніх 7 днів, чи вони доглядаються або модеруються вами, чи були активні протягом останніх 30 днів. Якщо ви хочете бути впевненим у тому, що запросите вашого друга в якусь особливу спільноту, просто додайте її адресу в область повідомлення нашої запрошувальної форми.

Просимо зауважити, що нова сторінка Invite a Friend не має нічого спільного зі старою системою запрошувальних кодів.


Оригінал
Tags: faq, faq-245
Subscribe

 • (no subject)

  preapproved - без модерації? в словнику немає.

 • Add-on

  Як краще перекладати Add-on? У мене є варіанти: Доповнення або Додаток. Затверджено «ДОДАТОК».

 • Bio

  Мені здається, що перекладати "Bio" в лайвджорналівських реаліях краще як "Про себе". Бо практично ніхто з користувачів LJ не вказує у цьому розділі…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments