st_archer (dovichnyjvogon) wrote in lj_ukrainian,
st_archer
dovichnyjvogon
lj_ukrainian

faq-117


Що мені треба робити, якщо хтось зламує мій рахунок в LiveJournal?
Якщо хтось зламав ваш рахунок і змінив ваш пароль, ви можете самостійно поновити контроль над вашим журналом. Однак для цього потрібно, щоб ви мали доступ до поштової скриньки, яка була раніше підтверджена для вашого рахунку LiveJournal. Виконуючи наступні кроки, ви зможете відновити контроль над вашим рахунком в LiveJournal. Важливо: ви повинні виконувати їх саме в тому порядку, в якому вони наведені тут. Тільки такий порядок дій забезпечить поновлення контролю над вашим рахунком.

(Read More)
Безпека вашої email адреси.

Перед тим, як приступити до поновлення контролю над вашим рахунком LiveJournal, треба пересвідчитися, що ви маєте контроль над вашою поштовою скринькою. Безпека вашого рахунку залежить передусім від безпеки вашої поштової скриньки, що підтверджена для вашого рахунку.
Якщо ви вірите в безпеку вашої поштової скриньки, але не впевнені в цьому, вам слід спочатку змінити пароль на вашу поштову скриньку перед тим, як змінювати пароль на ваш рахунок в LiveJournal. Якщо вашу поштову скриньку також було зламано, вам доведеться спочатку вирішити цю проблему, перед тим як розпочати процедуру повернення вашого вкраденого рахунку в LiveJournal. LiveJournal не може допомогти вам з безпекою ваших поштових скриньок; вам слід звертатися по допомогу до служби підтримки вашого email-провайдера.

Слід зауважити, що безпека вашого рахунку базується передусім на безпеці вашої першої email-адреси, яку ви вказали. Якщо ваша перша email-адреса не захищена, ваш рахунок також ніколи не буде повністю захищеним.


Поновлення вашого паролю

Не запитуйте пароль до того, поки не перевірилися у безпеці своєї поштової скриньки. Якшо ваш пароль було змінено, ви зможете його отримати, поки маєте доступ до поштової скриньки, що була раніше підтверджена для вашого рахунку. Ви можете отримати ваш пароль на вашу email-адресу, зайшовши на сторінку Загублених даних; там треба ввести ваше ім'я користувача та адресу email, на котру записаний ваш рахунок.


Чужі email адреси

Після того, як ви пересвідчилися в безпеці вашої поштової скриньки, вам слід увійти та перейти на сторінку Керування e-mail адресами для того, щоб перевірити, чи є там чужі email-адреси. Якщо вашу email-адресу не було змінено, ви можете перейти до наступного розділу.


Якщо хтось зламав ваш рахунок і змінив вашу email-адресу, вам слід змінити адресу, до якої наразі прив'язаний ваш рахунок в LiveJournal на ту, що ви використовували перед тим, як ваш рахунок було зламано. Ви можете це зробити на сторінці Редагування персональної інформації. Підтвердіть вашу email адресу і завітайте на сторінку Керування e-mail адресами, щоб видалити нав'язані вам email-адреси з історії вашого рахунку.

Вам треба підтвердити ваші старі email-адреси перед тим, як видаляти більш нові. Для тогo, щоб видалити нав'язані вам email адреси, вам потрібно підтвердити ваші власні старі email-адреси, а не нові.


Зміна вашого паролю

Після того як ви подбали про безпеку вашогї поштової скриньки і видалили всі чужі email-адреси, вам слід змінити пароль.

Вам слід пересвідчитися, що обраний вами новий пароль відрізняється від паролю на вашу email-адресу; він також має бути складним і безпечним.


Поновлення безпеки вашого рахунку

Після того, як ви виконали всі описані кроки, ваш рахунок безпечний настільки, наскільки ви його таким зробили. Нажаль, якщо загарбник зробив якісь зміни в вашому журналі, ви не зможети їх скасувати. Ваша Інформація про користувача, записи та юзерпики, якщо вони були видалені чи змінені, вже не можуть бути повернені до їх попереднього стану.

Якщо у вас є питання стосовно поновлення безпеки вашого рахунку, вам слід звернутися по допомогу до Розглядачей скарг.


Оригінал
Tags: faq, faq-117
Subscribe

 • (no subject)

  preapproved - без модерації? в словнику немає.

 • Add-on

  Як краще перекладати Add-on? У мене є варіанти: Доповнення або Додаток. Затверджено «ДОДАТОК».

 • Bio

  Мені здається, що перекладати "Bio" в лайвджорналівських реаліях краще як "Про себе". Бо практично ніхто з користувачів LJ не вказує у цьому розділі…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments