st_archer (dovichnyjvogon) wrote in lj_ukrainian,
st_archer
dovichnyjvogon
lj_ukrainian

faq-167


Що таке кластер? В якому кластері знаходиться мій рахунок?
Кластер – це група комп'ютерів, налаштованих таким чином, щоб вони працювали разом як один комп`ютер. Кожен рахунок LiveJournal знаходится на одному з багатьох кластерів LiveJournal. Щоб дізнатися, до якого кластеру належить ваш рахунок, увійдіть до LiveJournal і перейдіть на сторінку «Where Am I».


(Read More)
Кластери допомогають LiveJournal збільшити ефективність роботи сайту, виконуючи значну кількість різних операцій і запитів одночасно. Крім того, кластери дозволяють проводити потрібні роботи, займаючи не усіх користувачів LiveJournal, а тільки тих, що знаходяться в потрібному кластері.

Іноді на кластерах можуть проводитися планові чи термінові(надзвичайні) роботи, що можуть сповільнити роботу вашого журналу. Ваші запити на переміщеня до іншого кластеру не будуть виконуватися під час проведення робот на кластерах.

Ви можете завітати на http://status.livejournal.org/, щоб дізнатися про планові роботи, що можуть вплинути на ваш кластер. Також ви можете додати спільноту lj_maintenance до свого списку друзів, щоб отримувати повідомлення про ехнічні роботи у LiveJournal.


Оригінал
Tags: faq, faq-167
Subscribe

 • (no subject)

  preapproved - без модерації? в словнику немає.

 • Add-on

  Як краще перекладати Add-on? У мене є варіанти: Доповнення або Додаток. Затверджено «ДОДАТОК».

 • Bio

  Мені здається, що перекладати "Bio" в лайвджорналівських реаліях краще як "Про себе". Бо практично ніхто з користувачів LJ не вказує у цьому розділі…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments