st_archer (dovichnyjvogon) wrote in lj_ukrainian,
st_archer
dovichnyjvogon
lj_ukrainian

faq-127

Чи можу я отримати ім`я покинутого рахунку?
Ні. LiveJournal не дозволяє отримувати імена рахунків, що можуть здатися покинутими.

(Read More)
Якщо рахунок було зареєстровано, то не можна знову створити ще один рахунок з таким саме ім`ям. Якщо ви хочете створити рахунок із назвою, що вже використовується, спробуйте інші варіанти (додати цифри, інші літери чи знаки підкреслення) або іншу назву.

Неактивні рахунки

LiveJournal не видаляє рахунки, якщо вони не є активними. Користувач може користуватися LJ, навіть якщо вам здається що це не так. Він може не писати, а просто читати стрічку друзів. Деякі користувачі можуть довго не виходити в інтернет, але повернутися до ведення журналу пізніше.

Видалені рахунки

Імена видалених рахунків теж не можуть бути використані, бо їхні господарі можуть поновити їх у 30-денний термін. Тобто не можна сказати напевно, коли саме рахунок буде знищено.

Проте, якщо рахунок був знищений, ви можете отримати його ім`я. Зробити це можна, перейменувавши існуюче ім`я рахунку на ім`я, що належить знищеному рахунку.

Призупинені рахунки

Використовувати імена призупинених рахунків неможливо через те, що призупинення рахунку використовується лише у випадках, коли порушуються Умови використання LiveJournal. Тому, призупинені рахунки є замороженими. До того ж, призупинення рахунку може бути тимчасовим, тому використання їх є неможливим для інших користувачів.

 

Оригінал

Tags: faq, faq-127
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 8 comments