Di Daio (didaio) wrote in lj_ukrainian,
Di Daio
didaio
lj_ukrainian

Новий словник

Відсьогодні починає свою роботу новий словник lj_ukrainian! Безцінний вклад у його появу вніс onufryk, який написав скрипт словника.

Новий словник налічує більше 470 фраз, дозволяє перекладачам додавати нові терміни. А найголовніше — у ньому реалізовано пошук!

Словник знаходиться за адресою http://lj.zuta.net. Користуватися ним може кожний, а додавати нові терміни — лише учасники команди. Словник забезпечує автоматичну трансляцію всіх змін до спільноти.
Зауважте, що перед додаванням нового терміна до словника вам необхідно створити запис з його обговоренням. Додаючи новий термін вам необхідно буде вставити це посилання в одне з полів.

У новому словнику не має жодного неузгодженого перекладу. Його перевіркою займалося багато користувачів українського LJ.
Поява нового словника саме у цей момент є дуже важливою подією. Адже перекладачі приступають до нового етапу в житті українського LJ — виправленню чинних перекладів.

Недотримання словника — найжахливіше порушення, за яким слідує автоматичне вилучення з команди.

А попередній словник виконав своє завдання і може спокійно відпочивати. В історії цієї спільноти він залишиться під кодовою назвою "Рибачук".

Б О Н У С


Історія з життя "Рибачука". Від самого початку термін "Friends page" у словнику перекладався як "Стрічка друзів". Утім все вельмишановне панство, на чолі зі мною, перекладало його як "Сторінка друзів". Відтепер такі помилки є не припустимими, прошу занотувати.
За цю яскраву невідповідність дякую dovichnyjvogon!
Tags: важливо, словник
Subscribe

 • Новий координатор

  Сьогодні я передав свої обов’язки координатора української команди перекладачів LJ Роману "onufryk" Онуфрику. За час мого координування…

 • Користування інтерфейсом перекладу

  LiveJournal містить певну кількість текстових фраз, що потребують перекладу. Кожен окремий фрагмент тексту на сторінці, як правило, відповідає своїй…

 • Сучасні технології на службі команди

  Ті, хто регулярно читає цю спільноту, знають, що нещодавно наша команда переклала LJ українською на 100%, а також ми розробили словник LJ, який…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments