Di Daio (didaio) wrote in lj_ukrainian,
Di Daio
didaio
lj_ukrainian

Презентація сторонніх сервісів

Останнім часом переклад LiveJournal іншими мовами істотно покращився. До команди перекладачів приєдналося багато нових людей. Ці люди створюють прекрасні сервіси, що допомагають здійснювати переклад. Хочу представити два з них.

LJ Translation Report
Перелік всіх неперекладених сторінок. На сторінці ви можете побачити загальну кількість неперекладених фраз, кількість неперекладених фраз окремих категорій важливості, неперекладені поширені питання, які в свою чергу розподіляються на:
- повністю відсутній переклад;
- відсутній переклад тільки питання;
- відсутній переклад тільки саммарі.

Однією з головних переваг сервісу є те, що всі фрази, що вживаються на одній, конкретній, сторінці LiveJournal, відкриваються також на одній сторінці, а не декількох, як при користуванні звичайним інтерфейсом.

Translation Utility
Переклад LJ для тих, хто не має офіційних прав. Завдяки цьому сервісу будь-хто може перекласти яку завгодно сторінку LiveJournal. Інтерфейс перекладу цілком ідентичний офіційному, єдине, що відрізняє цей сервіс з офіційним інтерфейсом — зміни зберігаються не на сервері LiveJournal. Перекладачі, що є членами команди, можуть в один дотик зберегти запропоновані переклади.
Також сервіс дозволяє виконувати пошук тим, хто офіційно не входить до команди.
Серед корисних можливостей є і така, що дозволяє виправляти зроблені пропозиції.

Посилання на ці сервіси постійно знаходяться ліворуч на сторінці спільноти.
Tags: корисне, різне
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments