Di Daio (didaio) wrote in lj_ukrainian,
Di Daio
didaio
lj_ukrainian

Новий словник

Відсьогодні починає свою роботу новий словник lj_ukrainian! Безцінний вклад у його появу вніс onufryk, який написав скрипт словника.

Новий словник налічує більше 470 фраз, дозволяє перекладачам додавати нові терміни. А найголовніше — у ньому реалізовано пошук!

Словник знаходиться за адресою http://lj.zuta.net. Користуватися ним може кожний, а додавати нові терміни — лише учасники команди. Словник забезпечує автоматичну трансляцію всіх змін до спільноти.
Зауважте, що перед додаванням нового терміна до словника вам необхідно створити запис з його обговоренням. Додаючи новий термін вам необхідно буде вставити це посилання в одне з полів.

У новому словнику не має жодного неузгодженого перекладу. Його перевіркою займалося багато користувачів українського LJ.
Поява нового словника саме у цей момент є дуже важливою подією. Адже перекладачі приступають до нового етапу в житті українського LJ — виправленню чинних перекладів.

Недотримання словника — найжахливіше порушення, за яким слідує автоматичне вилучення з команди.

А попередній словник виконав своє завдання і може спокійно відпочивати. В історії цієї спільноти він залишиться під кодовою назвою "Рибачук".

Б О Н У С


Історія з життя "Рибачука". Від самого початку термін "Friends page" у словнику перекладався як "Стрічка друзів". Утім все вельмишановне панство, на чолі зі мною, перекладало його як "Сторінка друзів". Відтепер такі помилки є не припустимими, прошу занотувати.
За цю яскраву невідповідність дякую dovichnyjvogon!
Tags: важливо, словник
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments